Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu

Posted by on Oct 7, 2018 in BLOG |

Pink Sketch: z miłości do pięknych rzeczy

Pink Sketch: z miłości do pięknych rzeczy

Share

 

Kochane,

dzis opowiem Wam o Pink Sketch, nowej marce,  która powstała z miłości do pięknych rzeczy. Pink Sketch odkryłam jakiś czas temu na Instagramie. Oferuje eleganckie, a przy tym, minimalistyczne i praktyczne planery na ostatni kwartał  2018 i cały rok 2019. Spośród trzech dostępnych wzorów, wybrałam dla siebie ten z okładką imitującą biały marmur ze złotymi napisami.

dsc_2890

Pink Sketch to projekt Żanety Król-Ochmańskiej, autorki bloga Jeanetelife.com. Obserwuję Żanetę w mediach społecznościowych od kilku miesięcy. Jej blog jest pełen miłości do mody, urody, podróży i przede wszystkim rodziny. Żaneta pół roku temu została mamą ślicznej Sary. Zdradzila mi, że podczas ciąży, jak i po porodzie totalnie zapominała o wszystkim, co miała zrobić i kalendarz stał się jej najlepszym przyjacielem. Ponieważ w Polsce nie było na rynku takiego, który zachwyciłby ją w 100%, postanowiła stworzyć własny. I tak powstały aż 3! Różowy sprawiający wrażenie efektu 3D, marmurkowy czarny i marmurkowy biały-mój! Ma różowo-białe wnętrze, bardzo dużo miejsca na notatki i doskonałą przestrzeń do szczegółowego planowania każdego dnia. Oprócz pracy w korporacji jestem konsultantką marki Chanel, prowadzę blog, maluję przy ślubnych sesjach zdjęciowych, a weekendemi przyjmuję klientki na makijaże…po zastanowieniu, jest tego trochę! To oznacza, że potrzebowałam na  prawdę dużo miejsca, by zebrać wszystkie myśli i plany. W sklepach faktycznie nie widzialam takiego planera, który byłby nie tylko ładny i designerski, ale także praktyczny i nie ważyłby wiele, co będąc zabieganą przez cały dzień jest bardzo istotne! W sklepie Żanety znalazłam to, czego szukałam:

dsc_2734

Kalendarz mimo, że jest obszerny (ma aż 260 stron!) nie zajmuje dużo miejsca. Bez problemu zmieści się w każdej torebce mieszczącej format A4, a nawet nieco mniejszej. W środku jest wyszczególnione miejsce na nasze dane, adresy, ważne numery telefonu, najpotrzebniejsze notatki oraz kieszonka na dokumenty i wizytówki. Aby dodatkowo uprzyjemnić użytkowanie, każdy nowy miesiąc rozpoczyna różowa karta z inspirującym cytatem. Wszystkie planery w całości produkowane są w Polsce.

dsc_2924

dsc_2869

dsc_2822

dsc_2769

43101729_924829431039340_6309475827348144128_n

dsc_2952

Żanetko, bardzo Ci dziękuję za krótką rozmowę!

Kochani, serdecznie zapraszam Was do zajrzenia do mediów społecznościowych Żanety i Pink Sketch, będącym również źródłami, z których, oprócz rozmowy z Żanetą, korzystałam przy tworzeniu wpisu.

*blog Żanety: Jeanetelife.com

*Instagram Żanety: jeanetelife by Żaneta

*oficjalna strona Pink Sketch: pinkSKETCH.com

*oficjalny Instagram marki: Pink Sketch

 

Dziękuję Zofii Bran za wykonanie przepięknych zdjęć do wpisu: portfolio Niecodziennik

Dekoracja florystyczna: Pracownia Florystyczna Anemony

Manicure: Katarzyna Wróbel/Business Nails

 

Share